Http://www.ramii.pl/pl/farby/domalux-classic-silver,2620.html


Http://www.ramii.pl/pl/farby/domalux-classic-silver,2620.html


ramii

32-082 Bolechowice, Zielona 87 b

Numer telefonu: 533 323 561

Ocena firmy: (5 z 1 głosów)

Pobieżny opis firmy Http://www.ramii.pl/pl/farby/domalux-classic-silver,2620.html

Marzy Ci się piękny, drewniany parkiet? Musisz pamiętać, że drewno, aby wyglądało efektownie, musi być również odpowiednio konserwowane. Dobry lakier jest w stanie zabezpieczyć drewnianą powierzchnię przed najróżniejszymi uszkodzeniami, począwszy od spękań po głębokie rysy, powstałe w wyniku eksploatacji.

Jednym z najlepszych produktów, służących do konserwacji drewna, jest lakier DOMALUX Classic Silver, który charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia, w tym na ścieranie. Może być wykorzystany do utworzenia połyskliwej nawierzchni, jak i matowej. Wszystkie najpotrzebniejsze parametry znajdziesz bezpośrednio na stronie  http://www.ramii.pl/pl/farby/domalux-classic-silver,2620.html. Link ten prowadzi bezpośrednio do oferty profesjonalnego sklepu Ramii.pl, który specjalizuje się w sprzedaży farb, lakierów, olejów do drewna, metalu i innych nawierzchni.

Kupując u nich, możesz skorzystać z fachowego doradztwa specjalistów. Pomogą Ci oni dobrać najlepszy produkt do Twoich wymagań. Dodatkowo możesz liczyć na atrakcyjnie niskie ceny za artykuły pochodzące od renomowanych producentów.

Pobliskie firmy:

P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska


Zielona 55, Nowy Sącz

Zobacz >

PPH i U Meteor Sp. z o.o.


Malczewskiego 47A, Kraków

Zobacz >

Meblekrak.pl


KS. J. Meiera 20F, Kraków

Zobacz >