Projektowanie wnętrz mieszkań warszawa - Kameleon- kreatywne studio projektowania wnętrz- Alicja Olech


Projektowanie wnętrz mieszkań warszawa - Kameleon- kreatywne studio projektowania wnętrz- Alicja Olech


Kameleon- kreatywne studio projektowania wnętrz- Alicja Olech

02-757 Warszawa, Pory 55

Numer telefonu: 606789212

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Projektowanie wnętrz mieszkań warszawa - Kameleon- kreatywne studio projektowania wnętrz- Alicja Olech

Firma gwarantuje szybkie i kompleksowe usługi w branży projektowania wnętrz. Zatrudnia fachowców w dziedzinie wykonywania aranżacji, a także współpracuje z ekspertami w zakresie remontów. Dzięki temu jej klienci mogą liczyć na atrakcyjne zniżki w zakresie niezbędnych prac. Projekty powierzchni większych niż 100 metrów kwadratowych są wykonywane ze zniżką. W ofercie znajduje się również wykonywanie oryginalnych mebli. Biuro zajmuje się projektowaniem przestrzeni prywatnych oraz publicznych, takich jak lokale gastronomiczne, biura oraz urzędy. Projektowanie wnętrz mieszkań w Warszawie jest dostosowywane zarówno do danego pomieszczenia, w tym jego wymiarów, jak i oczekiwań klienta. Każdy projekt jest nadzorowany przez określonego pracownika. Zajmuje się on nie tylko wykonaniem rysunku technicznego, ale również pomocą w zakupach.

Zdjęcia z dotychczas wykonanych projektów znajdują się na stronie internetowej biura Kameleon Projektowanie. Można tam również zapoznać się ze szczegółami na temat oferty.

Pobliskie firmy:

Penis pills rank


Aleje Jerozolimskie 54 , Warszawa

Zobacz >

"PREFABET OSTRÓW MAZ." Sp z.o.o.


Różańska 84, Ostrów Mazowiecka

Zobacz >