Karlex - Ubezpieczenie oc przewoźnika gdynia


Karlex - Ubezpieczenie oc przewoźnika gdynia


Karlex

81-181 Gdynia, adm. J. Unruga 54

Numer telefonu: 575 133 633

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Karlex - Ubezpieczenie oc przewoźnika gdynia

Na firmy przewozowe został nałożony prawny obowiązek ubezpieczenia każdego zarejestrowanego pojazdu, wykorzystywanego do świadczenia usług transportowych. Niektóre przedsiębiorstwa wykupują także dodatkową ochronę w razie nieprzewidzianych okoliczności. 

Popularną formą wsparcia jest dodatkowe ubezpieczenie OC. Przewoźnik z Gdyni tego typu pomoc znajdzie między innymi na stronie internetowej karlex.pl. 

W zależności od profilu działalności danej firmy warto wybrać taką polisę, która zakłada jak najwięcej scenariuszy mogących wydarzyć się w realnym życiu i które mogłyby generować podczas funkcjonowania przedsiębiorstwa największy problem. W przypadku przedstawicieli branży transportowej są to wypadki komunikacyjne, uszkodzenia  mechaniczne pojazdów na drodze i podczas postojów, rozboje drogowe, kradzieże przewożonego towaru. Zakres wypadków obejmuje także niespodziewane sytuacje podczas przewozu pasażerów. Im bardziej szczegółowa, spersonalizowane jest polisa, tym szczelniejsza ochrona interesów firmy, a tym samym większy spokój kierowcy i jego szefa podczas wykonywania zamówionych usług.

Pobliskie firmy:

PROMES Sp. z o.o.


Plac Jakuba Wejhera 10, Wejherowo

Zobacz >

Drukarnia Amicus


Miła 19 , Skórcz

Zobacz >

Bysewo – Salony Okien


Trakt św. Wojciecha 57, Gdańsk

Zobacz >