Łączniki świecznikowe


Łączniki świecznikowe


Karlik Elektrotechnik Sp. z.o.o.

62-330 Nekla, Wrzesińska 29

Numer telefonu: 614373400

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Łączniki świecznikowe

Prezentowana firma z siedzibą w m. Nekla to znany producent wysokiej klasy osprzętu elektroinstalacyjnego. Przedsiębiorstwo na polskim rynku funkcjonuje od 1978 roku. Podmiot działa w formie spółki kapitałowej. Aktualna oferta znajduje się na stronie internetowej karlik.pl.

Asortyment handlowy obejmuje m.in. łączniki świecznikowe z serii FLEXI  z ramką zewnętrzną. Do wyboru są różne kolory (m.in. biały, beżowy, złoty metalik, grafitowy). Produkty występują również w wersji podświetlanej z modułem typu LED. Artykuły wyróżniają się solidną konstrukcją, dużą wytrzymałością i  nowoczesnym wyglądem.

W katalogu firmy znajdują się również gniazda podtynkowe z serii MINI. To drobne elementy funkcjonalne, które odgrywają ważną rolę w kreowaniu minimalistycznego, nowoczesnego wnętrza. Wyroby z tej kolekcji to połączenie nowoczesnego wzornictwa i wyjątkowej proporcji. Podobnie jak łączniki świecznikowe FLEXI - ramki MINI dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej, co pozwala dopasować je do aranżacji wnętrza.

Pobliskie firmy:

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda


Powstańców Wielkopolskich 12b, Poznań

Zobacz >