Kopuły poliwęglanowe cena


Kopuły poliwęglanowe cena


MP SKYLIGHTS PAWEŁ ŁOPATKA

62-030 Luboń, Świętokrzyska 5

Numer telefonu: +48 61 279 44 44

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Kopuły poliwęglanowe cena

Działalność firmy MP SKYLIGHTS Paweł Łopatka to odpowiedź na dostrzegane od lat zapotrzebowanie rynkowe, zwłaszcza w zakresie efektywnego doświetlania wnętrz. Przygotowana oferta obejmuje gotowe do zainstalowania rozwiązania, sprawdzające się w różnego typu budynkach, od domów jednorodzinnych, poprzez hale produkcyjne, aż po biura i magazyny. 

Dostawca proponuje świetliki i wyłazy dachowe dostępne w wielu wymiarach, począwszy od zamknięć niewielkich otworów, aż po mające powierzchnię kilku metrów kwadratowych osłony zapewniające światło i bezproblemową cyrkulację powietrza. Na stronie firmy można znaleźć też modele o znacznej wytrzymałości (kopuły poliwęglanowe), których cena oraz jakość wykonania z pewnością pozytywnie zaskoczą klienta.

Większość przedstawionych w ofercie produktów jest zmechanizowana, co pozwala na zdalne sterowanie ruchomymi elementami. Dostawca gwarantuje, że zastosowane w świetlikach otwieranych łączenia są szczelne i chronią przed przedostawaniem się do środka wilgoci.

Pobliskie firmy:

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda


Powstańców Wielkopolskich 12b, Poznań

Zobacz >