Opakowania pcv • https://k-p.com.pl/


Opakowania pcv • https://k-p.com.pl/


P.H.U. "K&P"

62-095 Murowana Goślina, Konwaliowa 20

Numer telefonu: 504 003 018

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Opakowania pcv • https://k-p.com.pl/

Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją wysokiej klasy opakowań z folii PET. Proponowane wyroby można zastosować w branży kosmetycznej, spożywczej i wielu innych gałęziach przemysłu.

Klienci mogą zamówić między innymi opakowania PCV w różnych rozmiarach. Sprawdzają się one świetnie do pakowania produktów sypkich spożywczych, kosmetycznych, dekoracyjnych czy przeznaczonych do majsterkowania, np. śrubek, gwoździ. Konsumenci mogą kupić również worki polietylenowe, opakowania doypack oraz przeznaczone na bombki choinkowe. Dla firmy K&P pracują fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, którzy przygotują projekt pudełka zgodnie z indywidualnymi wymaganiami zleceniodawcy. Poza tym każdy klient może liczyć na profesjonalne doradztwo, pomoc w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania.

Warto zaznaczyć, że przedsiębiorstwo może wykonać nadruki na opakowaniach metodą fleksograficzną. W celu poznania szczegółów należy skontaktować się z przedstawicielem firmy. Dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej.

Pobliskie firmy:

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda


Powstańców Wielkopolskich 12b, Poznań

Zobacz >