PinkStars - Sex shop BDSM


PinkStars - Sex shop BDSM


PinkStars

70-809 Szczecin, Kmiecika 25

Numer telefonu:

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy PinkStars - Sex shop BDSM

Sklep online działający na stronie pinkstars.pl to działający na terenie Polski dystrybutor różnego rodzaju akcesoriów erotycznych. Sprzedaż obejmuje gadżety zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Proponowany asortyment pochodzi od sprawdzonych producentów, którzy stawiają przede wszystkim na jakość swoich wyrobów oraz starają się spełnić oczekiwania klientów pod kątem bezpieczeństwa użytkowania.

Sklep prowadzi sprzedaż wysyłkową, realizując zamówienie szybko oraz dyskretnie. Poleca się jako dostawca dla osób poszukujących sex shopu z akcesoriami BDSM. Każda aukcja została opatrzona zdjęciami poglądowymi, dzięki czemu kupujący wie, jak wygląda dany produkt oraz czemu może służyć. 

Kadra zastrzega, że przyjmuje zlecenia jedynie od osób, które mają ukończone 18 lat. Wymaga też zapoznania się z regulaminem sklepu przed przystąpieniem do składania zamówienia. Zakupy odbywają się jedynie przez personalne konto klienta. Jego założenie jest bezpłatne i nie trwa długo, a podane informacje są szyfrowane.

Pobliskie firmy: