Śruby do montażu okien • STIER S.C.


Śruby do montażu okien • STIER S.C.


STIER S.C.

66-400 Gorzów Wielkopolski, Śląska 96

Numer telefonu: 664 152 722

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Śruby do montażu okien • STIER S.C.

Nowoczesne okna zapewniają komfort oraz swobodną cyrkulację powietrza. Aby były też szczelne, szczególnie podczas zimowych miesięcy, warto przy ich zakładaniu zastosować dobrej jakości śruby do montażu okien. Asortyment tego typu można zamówić na stronie internetowej stier.com.pl.

Proponowane śruby charakteryzują się wysoką jakością zarówno jeśli chodzi o materiały, z których zostały wykonane, jak i technikę ich toczenia. Dzięki temu mogą służyć dobrze przez wiele lat, nawet w sytuacji, gdy są stale narażone na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Zapewniają trwały przyczep ramy okiennej do każdego możliwego rodzaju obramowania okna. Wygodny system wkręcający umożliwia łatwy montaż i demontaż śrub wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne. 

Taki asortyment powinien znaleźć się w podręcznym zestawie narzędziowym każdej osoby świadczącej usługi budowlane. Z pewnością znajdzie on swoje zastosowanie nie tylko podczas montażu okien, ale także w wielu innych pracach. Przystępna cena, jaką proponuje producent we wspomnianej wcześniej ofercie, zachęca do nabycia większej ilości śrub.

 

Pobliskie firmy: